Czytanie dzieciom w PSP nr 28 w Radomiu

W ramach realizowanego w III Liceum w Radomiu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na rok 2018 podjęliśmy działania mające na celu promocję czytelnictwa wśród członków społeczności lokalnej i zainicjowaliśmy współpracę z Publiczną Szkołą Podstawową nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu. W dniu 11.06.2018 roku grupa uczniów naszego liceum z klasy 1B pod opieką wychowawcy klasy oraz pedagoga szkolnego wzięła udział w akcji głośnego czytania dzieciom i zachęcania najmłodszych czytelników do samodzielnego rozwijania umiejętności czytania oraz zainteresowań czytelniczych. Uczniowie naszego liceum promowali czytelnictwo wśród dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych 0A i 0B oraz wśród uczniów przebywających w tym dniu w świetlicy szkolnej. Dziękujemy za miłą współpracę Pani Dyrektor PSP nr 28, p. Sylwii Łyżwie.

W ramach realizowanej akcji zdjęcia wykonywali Wiktoria Matyjaśkiewicz oraz Adam Łoboda, uczniowie klasy 1B.

Zdjęcia z akcji znajdują się w dziale Galeria. - TUTAJ