Udzia艂 w akcji Fundacji DKMS Polska

W聽dniach od 8聽do 9聽listopada 2014 roku odby艂a si臋 w聽"Galerii S艂onecznej" rejestracja potencjalnych dawc贸w szpiku kostnego i聽kom贸rek macierzystych pod has艂em "Pom贸偶 Justynie i聽innym!", kt贸r膮 zorganizowa艂a Fundacja DKMS Polska. Nasza szko艂a zaanga偶owa艂a si臋 w聽pomoc Fundacji, szczeg贸lnie za艣 w聽pomoc Pani Justynie. Siedmioro uczni贸w naszego liceum pomaga艂o w聽tych dniach przy rejestracji ch臋tnych oraz promocji akcji.

Oto kilka zdj臋膰 naszych wolontariuszy w聽akcji: TUTAJ

Nied艂ugo po wydarzeniu w聽"GS鈥檌e", rejestracja ruszy艂a w聽naszej szkole. 19聽listopada od godziny 8:00 do godziny 15:30 mo偶na by艂o zapisa膰 si臋 w聽Bazie Dawc贸w Kom贸rek Macierzystych u聽psychologa i聽pedagoga szkolnego, kt贸rzy koordynowali t膮 akcj膮. By艂o a偶 33! ch臋tnych do podzielenia si臋 darem 偶ycia, za co bardzo serdecznie 33 razy DZI臉KUJ臉! W聽ca艂ym Radomiu podczas akcji "Pom贸偶 Justynie i聽innym!" zapisa艂o si臋 w聽bazie ok.聽530 os贸b.

Kolejna tego typu akcja ob臋dzie si臋 w聽naszej szkole na prze艂omie maja i聽czerwca 2015 roku i聽ju偶 w聽tej chwili zach臋cam Pa艅stwa do przemy艣lenia tej jak偶e wa偶nej dla siebie i聽innych decyzji!