Samorząd Uczniowski 2019/2020

 Przewodnicząca - Natalia Stachurska 2a

 

Zastępca przewodniczącej - Natalia Drabik 2f 

 

 Minister do spraw uczniowskich i nauczycielskich - Hubert Popis 2e

 

 Minister spraw zewnętrznych - Sergiusz Karasek 2a

 

 Minister spraw wewnętrznych - Julia Kreft 2a

 

 Minister spraw pilnych - Daniel Stępień 2a

 

 Minister interakcji uczniowskiej - Natalia Lipińska 2f

 

Minister kultury i humoru - Gabriela Pawlina 2a 

 

 Minister sportu i rekreacji - Weronika Fijołek 2a

 

 

Samorząd Uczniowski 2018/2019

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019:

Aleksandra Adamczyk - przewodnicząca

Kinga Dróżdż - zastępca przewodniczącej

Julia Strzałkowska - minister do spraw kontaktu z gronem pedagogicznym

Oliwia Kopyt - minister do spraw relacji międzyuczniowskich

Natalia Nachyła - minister sportu

Natalia Greliak - minister spraw wewnętrznych

Natalia Dębska - minister do spraw ochrony ucznia

Paulina Warchoł - minister do spraw zewnętrznych

Maria Kacprzak - minister kultury

Czytaj więcej: Samorząd Uczniowski 2018/2019

Samorząd Uczniowski 2017/2018

Skład Samorządu Uczniowskiego III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

Julia Ziembicka kl. II H - przewodnicząca

Oliwia Górka kl. II H - zastępca przewodniczącej

Zuzanna Klochowicz kl. I E - minister spraw wewnętrznych

Arkadiusz Kobza kl. II H - minister sportu

Julia Kocoń kl. II E - minister do spraw ochrony praw ucznia

Wiktoria Kosakowska kl. II H - minister do spraw kontaktu z gronem pedagogicznym

Mateusz Kot kl. II H - minister do spraw PR

Weronika Kozuń kl. II H - minister kultury

Patryk Suchecki kl. III C - minister spraw zewnętrznych

 

 

Samorząd Uczniowski 2015/2016

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Joanna Woźniak

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Klaudia Czerwonka (kl. 2B)
Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Protokolant - Anna Rutka (kl. 2B)
Pomocnicy:
Martyna Markiewicz (kl. 3C)
Agata Cierpisz (kl. 3B)
Aleksandra Halicka (kl. 3B)
Krystian Janiszewski (kl. 2A)
Dawid Smoter (kl. 2B)
Fryderyk Małyszczuk (kl. 1D)
Marcin Gałek (kl. 1E)
Luiza Wąsik (kl. 1A)

 

 

Samorząd Uczniowski 2014/2015

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Joanna Woźniak

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Bernard Wcisło (kl. 2C)
Zastępcy Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego -  Klaudia Kozłowska (kl. 3A), Paulina Wilk (kl. 2B)
Sekretarz Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Trzeciak (kl. 2B)

Osoby współpracujące: Michał Górka (kl. 2B), Klaudyna Janas (kl. 2B), Anna Jaroszek (kl. 3A), Dawid Smoter (kl. 1B), Ewa Spytek (kl. 2C) oraz Zuzanna Walnik (kl. 2C).