Harmonogram odbioru świadectw

 

Odbiór świadectw przez uczniów klas trzecich

 

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, niestety, nie odbędzie się uroczyste zakończenie szkoły. Odbiór świadectw dla klas trzecich odbędzie się w dniu 26 czerwca (piątek) według podanego harmonogramu. Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin. Odbiór świadectw odbędzie się na sali gimnastycznej lub na zewnątrz budynku (pod łącznikiem), w zależności od pogody.

 

26 czerwca 2020 (piątek)

 

Klasa 3A w następującym podziale klasy:

                 8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                 8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                 8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3B w następującym podziale klasy:

                 9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                 9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                 9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3C w następującym podziale klasy:

                10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3D w następującym podziale klasy:

                11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3E w następującym podziale klasy:

                12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3F w następującym podziale klasy:

                13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3G w następującym podziale klasy:

                14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 

 

 

Odbiór świadectw przez uczniów klas pierwszych i drugich

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, niestety, nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Odbiór świadectw dla klas pierwszych i drugich odbędzie się w dniach 29 czerwca (poniedziałek), 30 czerwca (wtorek) oraz 1 lipca (środa) według podanego harmonogramu. Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin.Odbiór świadectw odbędzie się na sali gimnastycznej lub na zewnątrz budynku (pod łącznikiem), w zależności od pogody.

 

29 czerwca 2020 (poniedziałek)

 

Klasa 1E w następującym podziale klasy:

                8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2A w następującym podziale klasy:

               9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1B w następującym podziale klasy:

              10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2B w następującym podziale klasy:

              11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1C w następującym podziale klasy:

              12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2C w następującym podziale klasy:

              13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1D w następującym podziale klasy:

              14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 
 

30 czerwca 2020 (wtorek)

 

Klasa 1A w następującym podziale klasy:

                8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2D w następującym podziale klasy:

                9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1AG w następującym podziale klasy:

               10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2E w następującym podziale klasy:

               11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 1BG w następującym podziale klasy:

               12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 2F w następującym podziale klasy:

               13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

  Klasa 1CG w następującym podziale klasy:

               14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 

 

1 lipca 2020 (środa)

 

Klasa 1DG w następującym podziale klasy:

               8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2G w następującym podziale klasy:

               9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 1EG w następującym podziale klasy:

               11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy