Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

29 listopada 2019 roku odbyły się w naszym liceum Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Celem tego przedsięwzięcia była popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży szkolnej, wyłonienie najlepszych zawodników na zawody międzyszkolne, doskonalenie techniki oraz lepsze przyswojenie zasad, przepisów i sędziowania. W zawodach mogli uczestniczyć tylko uczniowie zakwalifikowani przez nauczycieli wychowania fizycznego, ostatecznie startowało 16 uczniów. Organizatorami Mistrzostw byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Andrzej Wall oraz p. Maciej Gos. 

Klasyfikacja chłopców:

  1. Szymon Bukalski - kl. 3F
  2. Mateusz Zamkowski - kl. 2A
  3. Jakub Jachim - kl. 2G
  4. Rafał Kowalik - kl. 3D
  5. Przemysław Maj - kl. 1AG
  6. Igor Starzyński - kl. 2G
  7. Karol Wojciechowski - kl. 2G
  8. Jakub Mazur - kl. 2F

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca, otrzymali pamiątkowe puchary. 

Uczniowie, którzy zajęli miejsca 1 - 4, będą reprezentować naszą szkołę w XVI Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w dniu 10.12.2019 roku.