Dzień Francuski 2018

23 listopada 2018 roku odbył się w naszym liceum Dzień Francuski, przygotowany pod kierunkiem p. Małgorzaty Mazur, pod hasłem: Paris, Paris. W związku z tym wydarzeniem naszą szkołę odwiedziła attachée Ambasady Francji d/s współpracy językowej, p. Roselyne Marty. Podczas spotkania odbyło się wręczenie dyplomów DELF tegorocznym laureatom z naszego liceum oraz z innych szkół radomskich. 

Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się w dziale: Język francuski / Wydarzenia. - TUTAJ

Zdjęcia z Dnia Francuskiego znajdują się w dziale Galeria. - TUTAJ i TUTAJ

Zdjęcia wykonały uczennice: Natalia Garlikowska (2C), Marta Kowalczyk (2C), Zuzanna Śliwińska (2C) oraz Julia Ziembicka (3H). 

Zdjęcia Natalii Garlikowskiej - TUTAJ

Zdjęcia Zuzanny Śliwińskiej - TUTAJ

Zdjęcia Julii Ziembickiej - TUTAJ

O Dniu Francuskim można przeczytać także w radomskich mediach. - TUTAJ