Sukcesy uczni贸w naszego liceum

Marcin Witkowski - ucze艅 klasy 2b - FINALIST膭 XV聽Regionalnego Konkursu Ortograficznego. Pod kierunkiem pani profesor Agnieszki Czaj Marcin zaj膮艂 II聽miejsce w聽finale konkursu. Powt贸rzy艂 on sukces z聽ubieg艂ego roku, potwierdzaj膮c, 偶e jest mistrzem ortografii!

Trwa XVI聽Regionalny Konkurs Wiedzy o聽Kulturze Ziemi Radomskiej. Z聽naszej szko艂y pod kierunkiem pani profesor Agnieszki Czaj do fina艂u dosta艂y si臋 dwie dru偶yny. Zesp贸艂 Julii Ziembickiej, Natalii G臋bki, Wiktorii Kosakowskiej, Weroniki Kozu艅 i聽Mateusza Kota z聽klasy 1h zaj膮艂 I聽miejsce, a聽Urszuli Wo藕niak, Kingi Kwiatkowskiej, Izabeli Skiby oraz Jakuba Wosiaka i聽Kacpra Wi艣niewskiego z聽klasy 2g zaj膮艂 II聽miejsce.

W聽I聽etapie m艂odzie偶 III聽LO rozwi膮zywa艂a test, wykazuj膮c si臋 wiedz膮 na temat zabytk贸w i聽historii naszego regionu oraz kultury ludowej Ziemi Radomskiej. W聽II聽etapie, po zwiedzaniu Szyd艂owca, uczniowie zmierzyli si臋 z聽pytaniami dotycz膮cymi tego miasta. Zadania rozwi膮zywano w聽terenie. Wsp贸lne pieczenie kie艂basek zako艅czy艂o ten etap konkursu.

30.05.2017 roku w聽Szyd艂owcu uczniowie naszej szko艂y zmierz膮 si臋 po raz kolejny z聽przeciwnymi dru偶ynami z聽II聽LO im.聽M.聽Konopnickiej i聽z聽Publicznego Gimnazjum Nr聽13.

Trzymajcie za nas kciuki!