Delegacja III LO w Radiu Plus

W聽ramach cyklu "Droga do wolno艣ci" delegacja naszego liceum w聽sk艂adzie: Wicedyrektor szko艂y, p.聽Wojciech Chrzanowski oraz trzy uczennice naszej szko艂y, udzieli艂a 16聽czerwca wywiadu dla Radia Plus. Audycja by艂a 艣ci艣le zwi膮zana z聽40.聽rocznic膮 wydarze艅 radomskich 1976 roku. Uczennice bior膮ce udzia艂 w聽tym przedsi臋wzi臋ciu, znaj膮ce te wydarzenia tylko z聽lekcji historii, rozm贸w z聽rodzicami czy dziadkami oraz Pan Wicedyrektor, b臋d膮cy z聽kolei 艣wiadkiem tych wydarze艅, przedstawili podczas wywiadu w艂asny punkt widzenia na te wydarzenia, kt贸re mia艂y miejsce w聽naszym mie艣cie 25聽czerwca dok艂adnie 40聽lat temu. Rozmowa dotyczy艂a kwestii patriotyzmu oraz tego, co jest tak naprawd臋 dla nas, Polak贸w, wa偶ne, istotne oraz godne po艣wi臋cenia, przede wszystkim uwagi, a聽w聽sytuacji kryzysowej tak偶e w艂asnego 偶ycia.

Radiowej audycji mo偶na pos艂ucha膰 TUTAJ.