Pożegnanie

 

 

 

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci Naszej Absolwentki, Aleksandry Zbroszczyk.

Żegnamy Olę, którą zawsze będziemy pamiętać nie tylko jako bardzo dobrą uczennicę aktywnie działającą na rzecz społeczności szkolnej i godnie reprezentującą III Liceum w Radomiu, ale także jako wspaniałą koleżankę oraz ciepłą i bardzo życzliwą osobę.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 lipca 2020 roku o godzinie 11:00 w Kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach.

Łączymy się w żałobie i smutku z Rodziną oraz Najbliższymi Oli, składając szczere wyrazy współczucia.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne III Liceum w Radomiu

 

 

 

 

BARDZO PROSIMY O POMOC

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie onkologiczne Mamy ucznia naszej szkoły – III Liceum w Radomiu. Okazało się, że na podjęcie terapii, która niestety nie jest obecnie refundowana, jest mało czasu, bo tylko do połowy lipca 2020. Do zebrania jest ogromna kwota, bo ponad milion złotych. Liczy się każdy, nawet drobny gest z Państwa strony. Z góry dziękujemy Wszystkim Państwu za okazane serce.

Poniżej podajemy link do prowadzonej zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/ania-koscielniak

 

Rekrutacja elektroniczna

W ramach rekrutacji elektronicznej kandydatów do oddziałów klasy pierwszej III Liceum w Radomiu
na rok szkolny 2020/2021 prosimy przysyłać dokumenty na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Harmonogram odbioru świadectw

 

Odbiór świadectw przez uczniów klas trzecich

 

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, niestety, nie odbędzie się uroczyste zakończenie szkoły. Odbiór świadectw dla klas trzecich odbędzie się w dniu 26 czerwca (piątek) według podanego harmonogramu. Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin. Odbiór świadectw odbędzie się na sali gimnastycznej lub na zewnątrz budynku (pod łącznikiem), w zależności od pogody.

 

26 czerwca 2020 (piątek)

 

Klasa 3A w następującym podziale klasy:

                 8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                 8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                 8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3B w następującym podziale klasy:

                 9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                 9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                 9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3C w następującym podziale klasy:

                10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3D w następującym podziale klasy:

                11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3E w następującym podziale klasy:

                12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3F w następującym podziale klasy:

                13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 3G w następującym podziale klasy:

                14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 

 

 

Odbiór świadectw przez uczniów klas pierwszych i drugich

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, niestety, nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Odbiór świadectw dla klas pierwszych i drugich odbędzie się w dniach 29 czerwca (poniedziałek), 30 czerwca (wtorek) oraz 1 lipca (środa) według podanego harmonogramu. Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin.Odbiór świadectw odbędzie się na sali gimnastycznej lub na zewnątrz budynku (pod łącznikiem), w zależności od pogody.

 

29 czerwca 2020 (poniedziałek)

 

Klasa 1E w następującym podziale klasy:

                8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2A w następującym podziale klasy:

               9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1B w następującym podziale klasy:

              10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2B w następującym podziale klasy:

              11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1C w następującym podziale klasy:

              12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2C w następującym podziale klasy:

              13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1D w następującym podziale klasy:

              14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

              14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

              14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 
 

30 czerwca 2020 (wtorek)

 

Klasa 1A w następującym podziale klasy:

                8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2D w następującym podziale klasy:

                9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

                9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

                9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 1AG w następującym podziale klasy:

               10:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               10:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               10:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2E w następującym podziale klasy:

               11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 1BG w następującym podziale klasy:

               12:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               12:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               12:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 2F w następującym podziale klasy:

               13:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               13:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               13:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

  Klasa 1CG w następującym podziale klasy:

               14:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               14:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               14:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 

 

1 lipca 2020 (środa)

 

Klasa 1DG w następującym podziale klasy:

               8:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               8:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               8:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

Klasa 2G w następującym podziale klasy:

               9:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               9:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               9:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 Klasa 1EG w następującym podziale klasy:

               11:00 - od numeru 1 do numeru 12 włącznie

               11:20 – od numeru 13 do 24 włącznie

               11:40 – od numeru 25 do końca listy klasy

 

 

 

Informacja na temat składania dokumentów w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Informacja na temat składania dokumentów w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Wniosek wraz z dokumentami można złożyć w następujący sposób:

- dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki „pierwszego wyboru” (zapakowane w dużą kopertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie;

lub

- przesłać skan lub zdjęcie dokumentu drogą mailową na adres szkoły ponadpodstawowej „pierwszego wyboru”. Adresy e-mail i numery telefonów placówek znajdują się w ofercie każdej szkoły ponadpodstawowej, na stronach wyżej wymienionych placówek lub na stronie www.radom.pl w zakładce: Edukacja / Szkoły i placówki samorządowe.

W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – dwumetrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.