Wykaz k贸艂 zainteresowa艅

Wykaz k贸艂 zainteresowa艅 i zaj臋膰 pozalekcyjnych w III LO

Rok szkolny 2016/2017

LP.

NAZWISKO i IMI臉

RODZAJ ZAJ臉膯

TERMIN ZAJ臉膯

1. 聽

Adameczek Olga

Ko艂o biologiczne

艣roda 8.25- 9.10

2. 聽

Baranek Anna

Ko艂o dla maturzyst贸w z j臋zyka niemieckiego

pi膮tek 11.40- 13.20

3. 聽

Bednarczyk Agnieszka

Przygotowania uczni贸w do matury rozszerzonej z j. angielskiego

poniedzia艂ek

14.55- 15.40

4. 聽

Borowiecki Artur

Zaj臋cia dla uczni贸w zainteresowanych nauk膮 j. angielskiego na poziomie rozszerzonym

poniedzia艂ek

7.30- 8.15

5. 聽

Borudzi艅ska- Fr膮k Ma艂gorzata

Ko艂o polonistyczne- poziom rozszerzony

pi膮tek 13.10- 13.55

Ko艂o teatralne

pi膮tek 14.00- 14.45

6. 聽

Brzozowska El偶bieta

Zaj臋cia wyr贸wnawcze z j臋zyka angielskiego

艣roda 14.55- 15.40

7. 聽

Chrzanowski Wojciech

Przygotowanie uczni贸w do matury z wos-u

czwartek 12.15- 13.00

pi膮tek 7.30- 8.15

8. 聽

Czaj Agnieszka

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury rozszerzonej z j臋zyka polskiego

poniedzia艂ek

Ko艂o teatralne

7.30- 8.15

pi膮tek 14.00- 14.45

9. 聽

Ficek Agnieszka

Zaj臋cia wyr贸wnawcze z j臋zyka niemieckiego

wtorek 14.55 -15.40

10. 聽

Dziadczyk Beata

Ko艂o przedsi臋biorczo艣ci

poniedzia艂ek 15.00- 15.45

11. 聽

Fomin Marcin

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury rozszerzonej z j臋zyka angielskiego

poniedzia艂ek 13.10- 13.55

12. 聽

Fomin Marta

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do egzaminu IELTS

czwartek 8.25- 9.10

Zaj臋cia dla ucznia zdolnego

czwartek 11.20- 12.05

13. 聽

Gos Maciej

SKS- pi艂ka no偶na- FUTSAL

poniedzia艂ek 16.00- 17.30

14. 聽

Gos Piotr

SKS- lekkoatletyka

czwartek

16.00- 18.00

15. 聽

Ks. G艂uszek Wiktor

ko艂o fotograficzne

sobota 10.00 -12.00

16. 聽

Jasik Agnieszka

Cykl spotka艅 w Mazowieckim Centrum Sztuki Wsp贸艂czesnej

zgodnie z odr臋bnym harmonogramem

17.

Jaskulska Mariola

Szkolne Ko艂o Sportowe (SKS) - koszyk贸wka, pi艂ka r臋czna,

wtorek

14.00- 15.30

18. 聽

Kilia艅czyk Tomasz

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z historii

艣roda

Zaj臋cia wyr贸wnawcze

13.00- 16.00

Szkolne ko艂o historyczno- turystyczne

czwartek

15.40- 17.00

19. 聽

Kuczy艅ska Anna

zaj臋cia sportowe dla uczni贸w- pi艂ka siatkowa

艣roda 14.00- 16.00

20. 聽

Ko艂odziejska Anna

Szkolne ko艂o historyczne

poniedzia艂ek

9.20- 10.05

21. 聽

Marczykowski Emil

Szkolne Ko艂o Strzeleckie- SAGITARIUS

poniedzia艂ek

15.40- 16.25

22. 聽

Mazur Ma艂gorzata

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z j臋zyka francuskiego dla klasy 3

pi膮tek 13.00- 13.45

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z j臋zyka francuskiego dla klasy 2

pi膮tek 13.45- 14.30

23. 聽

Michalczewski Pawe艂

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z matematyki

pi膮tek 7.30- 8.25

Zaj臋cia dodatkowe z matematyki dla uczni贸w kl.2

poniedzia艂ek

14.10- 14.55

24. 聽

Mika Halina

Ko艂o biologiczne

wtorek 7.30- 8.15

25. 聽

Molenda Ma艂gorzata

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z j臋zyka angielskiego

poniedz. 8.25-9.10

Zaj臋cia wyr贸wnawcze dla uczni贸w kl.1

艣roda 13.10-13.55

poniedz.7.30-8.15 poniedz. 14.05-14.55

26. 聽

Nosowska Agnieszka

Ko艂o geograficzne 鈥濵am talent鈥

poniedzia艂ek

14.55- 15.40

27. 聽

Pajestka Ewa

Ko艂o religijne

czwartek

14.00-14.50

28.

Pasek Beata

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z j臋zyka niemieckiego

艣roda 14.55- 15.40

(co drugi tydzie艅)

29. 聽

P艂owiec Ma艂gorzata

Szkolne ko艂o wolontariatu

zgodnie z odr臋bnym harmonogramem

30. 聽

Popiel Agnieszka

Dyskusyjny Klub Ksi膮偶ki 鈥撯濿 艣wiecie ksi膮偶ki鈥

poniedzia艂ek (co drugi tydzie艅) 14.00- 15.45

31. 聽

Popiel-Le艣nikowska Kamila

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z matematyki

pi膮tek 7.30- 8.25

Ko艂o matematyczne

czwartek 13.10- 15.00

32. 聽

Py艂ka Anna

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z matematyki

poniedzia艂ek

14.05- 14.50

Zaj臋cia wyr贸wnawcze z matematyki dla uczni贸w kl. 1 i 2

czwartek 13.10- 13.55

33. 聽

Michalska Bo偶ena

Zaj臋cia wyr贸wnawcza z j臋zyka angielskiego dla kl.1

wtorek 14.55-15.40

34. 聽

Sa艂uda Norbert

Ko艂o informatyczne

czwartek 14.55- 15.40

35. 聽

Siczek Joanna

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z j臋zyka angielskiego

艣roda 7.30- 8.15

Zaj臋cia wyr贸wnuj膮ce poziom uczni贸w z j. angielskiego

wtorek 8.25-9.10

(co drugi tydzie艅)

36. 聽

Sienkiewicz-Maj Nina

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury rozszerzonej z j臋zyka polskiego

pi膮tek 13.10- 13.55

37. 聽

Szczepa艅ska Krystyna

Zaj臋cia dla maturzyst贸w z chemii

poniedzia艂ek

14.00- 14.45

38. 聽

Sztobryn Katarzyna

Zaj臋cia dla maturzyst贸w z j臋zyka niemieckiego

艣roda 12.15- 13.00

39. 聽

Wall Andrzej

Zaj臋cia sportowe- koszyk贸wka ch艂opc贸w

wtorek 15.00- 16.30

40. 聽

Wachowicz Ma艂gorzata

Ko艂o biologiczne dla maturzyst贸w

poniedzia艂ek 14.55- 15.40

41. 聽

Wasiak Gra偶yna

Zaj臋cia z fizyki- przygotowanie do matury

艣roda 14.00- 14.45

42. 聽

Weso艂owska Katarzyna

Ko艂o przygotowuj膮ce do matury rozszerzonej z j臋zyka angielskiego

pi膮tek 13.55- 14.40

43. 聽

Wo藕niak Joanna

Przygotowanie do matury z wos-u

wtorek 12.15-13.00

44.

Zawadzka-D膮browska Magdalena

Zaj臋cia przygotowuj膮ce do matury z matematyki 鈥 poziom rozszerzony

poniedzia艂ek

14.05- 14.50