Wykaz kół zainteresowań

Wykaz kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych w III LO

Rok szkolny 2018/2019

 

LP. NAZWISKO i IMIĘ RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN ZAJĘĆ
1. Adameczek Olga Szkolny wolontariat przy Samorządzie Uczniowskim zgodnie z odrębnym harmonogramem
2. Baranek Anna Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego piątek 13.00- 13.45
3. Bednarczyk Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klasy 3 f wtorek 13.10- 13.55
4. Borudzińska- Frąk Małgorzata Koło polonistyczne dla maturzystów. poniedziałek 13.10- 13.55
5. Brodecki Marcin SKS- Piłka nożna dziewcząt wtorek 15.00- 16.30
6. Chodak Emilia Zajęcia z przedsiębiorczości (olimpiady, konkursy, test SGH) środa 14.05-14.50 (co 2 tyg.)
7. Chrzanowski Wojciech

Przygotowanie uczniów do matury z wos-u

Dyskusyjny klub polityki międzynarodowej „Polska i świat”

czwartek 13.00-14.30

środa 14.50- 15.40

8. Czaj Agnieszka Zajęcia z języka polskiego dla maturzystów na poziomie rozszerzonym czwartek 14.05- 14.50 (co 2 tyg.)
9. Ficek Agnieszka Zajęcia dla maturzystów z języka niemieckiego środa 12.15 -13.00 (3E) czwartek 13.10- 13.55 (3B)
10. Frydrych Wisława Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. 1A I 1C. Analiza i interpretacje tekstów kultury. Zagadnienie językowe środa 14.00 -14.45
11. Dudela Małgorzata Zajęcia dla maturzystów z języka angielskiego poniedziałek 14.00-15.00
12. Gajda- Bławat Marta Koło języka angielskiego ( 1 B, 1 C) czwartek 14.00- 14.45
13. Gos Katarzyna Konwersacje z j. angielskiego wtorek 7.30- 8 15
14. Gos Maciej SKS- piłka nożna- chłopcy piątek 14.00- 16.00
15. Gos Piotr SKS- lekkoatletyka Czwartek 17.00- 18.30
16. Jasik Agnieszka Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego środa 13.55- 15.00;
17. Jaskulska Mariola Szkolne Koło Sportowe (SKS) - siatkówka, koszykówka dziewczęta Środa 14.50- 16.30
18. Jaskulski Krzysztof Szkolne Koło Sportowe (SKS) – siatkówka- chłopcy środa 14.00- 16.30
19. Kołodziejska Anna Zajęcia wyrównawcze z historii poniedziałek 7.30- 8.15 piątek 14.00- 14.45 (co 2 tyg.)
20. Maziarska Anna Koło języka angielskiego wtorek 14.00 -14.45
21. Mazur Małgorzata Koło języka francuskiego Poniedziałek 13.10 -14.50
22. Michalczewski Paweł Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki piątek 13.10- 13.55
23. Molenda Małgorzata

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z kl.2 e

Zajęcia dla maturzystów z kl. 3E, 3 H

poniedziałek 13.00-14.00 (co 2 tyg.)

czwartek 13.00 -14.50

24. Nosowska Agnieszka Koło geograficzne- przygotowanie do konkursów i olimpiad oraz przygotowanie do matury Poniedziałek 14.05- 14.50
25. Płowiec Małgorzata Szkolne koło wolontariatu zgodnie z odrębnym harmonogramem
26. Popiel-Leśnikowska Kamila Zajęcia dla maturzystów z matematyki (3 g) wtorek 13.10- 14.50
27. Pyłka Anna Zajęcia dla maturzystów z matematyki poniedziałek 13.00- 13.45
28. Sałuda Norbert Zajęcia z informatyki- w ramach programu UE wtorek 14.00-15.00
29. Sienkiewicz- Maj Nina Zajęcia dla maturzystów z języka polskiego (3 E) czwartek 7.30- 8.15
30. Staniewska Urszula Zajęcia dla maturzystów z j. polskiego środa 14.00- 14.45
31. Wall Andrzej Zajęcia sportowe- koszykówka dziewcząt i chłopców poniedziałek14.00- 16.00
32. Wachowicz Małgorzata Zajęcia dla maturzystów z biologii (3 E) (co 2 tyg.) Przygotowanie do olimpiady ucznia kl.2 A (co 2 tyg.) środa 7.30- 8.15
33. Wasiak Grażyna Zajęcia dla maturzystów z fizyki piątek 7.30- 8.15 (co dwa tygodnie)
34. Woźniak Joanna Zajęcia dla maturzystów z wos-u (3 C, 3 H) piątek 13.10- 13.55
35. Wesołowska |Katarzyna Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klasy 3G czwartek 14.00-14.45 (co 2 tygodnie)
36. Więckowska Anna Zajęcia dla maturzystów z chemii Poniedziałek 14.05- 14.50 (3A) 14.55-15.40 (3E)
37. Wójcik Marcin Zajęcia sportowe- piłka ręczna dziewcząt i chłopców czwartek 15.05-16.30
38. Zawadzka-Dąbrowska Magdalena Zajęcia dla maturzystów z matematyki. poniedziałek 7.30- 8.15