Rozstrzygnięcie VI Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego

31 maja 2016 roku odbył się w naszej szkole II finałowy etap VI Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego. Jego organizatorem było nasze liceum. Wszystkie prace uczestników były na wysokim poziomie, a oto trzy najlepsze:

I miejsce:  Wiktoria Górka - I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu

II miejsce: Tomasz Mazur - Katolickie LO im. Filipa Neri w Radomiu

III miejsce: Jagoda Sobolewska - III LO im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu

Laureaci otrzymali ciekawe nagrody książkowe od wydawnictwa Hachette, które pomogą im w doskonaleniu  znajomości języka francuskiego. Ponadto, wszyscy uczestnicy zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Instytut Francuski w Warszawie.

Dziękujemy sponsorom, gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim uczestnikom konkursu
dalszych sukcesów w nauce języka francuskiego. :)