Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Znane jest powiedzenie, że nic tak nie integruje jak wycieczki, dlatego w dniu 12 października wszystkie klasy pierwsze, wraz ze swoimi wychowawcami, udały się na wycieczkę do Źródeł Królewskich znajdujących się w Puszczy Kozienickiej. Grom i zabawom nie było końca, wielu z nas mogło sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku, robieniu akweduktu z plastikowych kubeczków czy też udzielając odpowiedzi na pytania związane z miejscem, w którym się znajdowaliśmy.

Kolejnym etapem „zawodów” było grupowe śpiewanie, tzw. „The voice of Czachowski”. Każda klasa starała się, jak mogła, by zdobyć jak największą ilość punktów i zasłużyć na nagrodę, jaką był talon na pizzę. Na koniec, wszystkich zmęczonych i utrudzonych całodniowym bieganiem i rywalizacją czekało ognisko i pieczenie kiełbasek.

Ta wycieczka dostarczyła nam wspaniałych przeżyć, które na długo pozostaną w naszej pamięci oraz przyczyniła się do zawiązania nowych przyjaźni. Będziemy miło wspominać te chwile i niecierpliwie wyczekiwać kolejnych wypraw, które są miłą odskocznią od codziennego szkolnego życia.

 

Klaudia Michalska, kl. 1E